


Amsterdam is deze zomer een fijn kindvriendelijk terras rijker: Koninklijk Theater Carré heeft op een van de mooiste plekken van Amsterdam een groot terras op de Amstel! Voetjes in het zand, drankje erbij en voor kids een emmer en schep erbij!
Je kan op het water genieten van een borrel, lunch of diner met een fantastisch uitzicht over de Amstel en zon tot in de late avond.
Met consumpties op het terras en de mogelijkheid om bij het afrekenen een extra donatie te doen hoopt Carré, dat al 132 jaar bekend staat als hét theater van Nederland, haar voortbestaan veilig te stellen. Dit gezien het feit dat het theater geen subsidie ontvangt en de inkomsten de afgelopen maanden zijn weggevallen.

Het terras is op speciale pontons gebouwd op de Amstel tegenover het theater en is vanaf nu geopend voor iedereen.
Stadsstrand op de Amstel
Naast het terrasgedeelte is er op het terras op de Amstel een klein stadsstrand gecreëerd voor een extra zomerse sfeer met strandstoelen voor de liefhebber. Het strandgedeelte biedt ruimte voor 20 strandsets met 2 strandstoelen.
De menukaart van Carré terras op de Amstel bestaat uit klassiekers, waarbij samen wordt gewerkt met lokale leveranciers. Voor kinderen is er een kindermenu.

De komende weken hebben ze ook pop-up restaurants op het terras met Rijsel, Entrepot en Binnenvisser, iets om in de gaten te houden dus!
Alleen voor diner zijn reserveringen gewenst. Reserveren kan via Carre.nl. Het Carré terras op de Amstel is tot ongeveer eind september geopend.
Het terras is van maandag t/m woensdag geopend van 11.00 – 20.00 uur en van donderdag t/m zondag van 11.00 – 22.00 uur.


CARROUSEL BINNEN IN CARRE
Extra leuk voor kids is de ouderwetse carrousel die binnen in Carre staat! Super bijzonder even midden in een leeg Carre te staan!
Amstel 115 – 125
1018 EM Amsterdam