Woest Zuid – Amsterdam

 

BSO - Woest Zuid - AmsterdamWoest Zuid is een sportieve club voor kinderen van 4 t/m 12 jaar. Bij deze buitenschoolse opvang ontdekken kinderen de lol van in beweging zijn, samen sporten en buiten spelen onder aanmoediging van de begeleiders. Kinderen krijgen zelf de vrijheid om te ontdekken en te beleven, of ze nou liever voorop lopen of zichzelf een beetje terugtrekken, bij Woest is hier de gelegenheid altijd voor. Daarnaast biedt Woest Zuid de veiligheid en betrouwbaarheid waar je als ouder behoefte aan hebt. Ze werken ook met leeftijdsgerichte groepen, de omgeving en de activiteiten worden daar op aangepast. Woest Zuid is daarom erg geschikt voor jonge kinderen van 4 jaar tot aan het eind van de basisschool.

 

Tarief:
Per uur: rond de €7
Prijs verschilt per vestiging en per contract. Meer informatie op de website.


Adres:
WZ Arsenal
Ijsbaanpad 50
1076 CV Amsterdam
06 52430236
ocarsenal@woestzuid.nl 

WZ Athena
Voorlandpad 13
1098 TZ Amsterdam
06 11866843
ocathena@woestzuid.nl

WZ De Dijk
Schellingwouderdijk 220
1023 NL Amsterdam
06 30994898
ocdijk@woestzuid.nl

WZ Frankendael
Hogeweg 61-63
1098 CA Amsterdam
06 54268576
ocfrankendael@woestzuid.nl

WZ Heinze
Heinzestraat 9
1071 SK Amsterdam
06 13140221
ocheinze@woestzuid.nl

WZ Jaap Eden (kinderen vanaf 4 jaar)
Radioweg 64
1098 NJ Amterdam
06 54362905
ocjaapeden@woestzuid.nl

WZ Miranda
De Mirandalaan 9
1079 PA Amsterdam
06 13140222
ocmiranda@woestzuid.nl

WZ OVVO
Radioweg 73
1098 NG Amsterdam
06 13130362

WZ Swift
Plantage Parklaan 20A
1018 ST Amsterdam
020 2611818

Website:
www.woestzuid.nl
Openingstijden:
Neem contact op voor meer informatie

View Larger Map

 

 

 

Reactie verzenden

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.