Bioscoop Wolff Catharijne bestaat uit 4 zalen met 776 stoelen in totaal.
Cinemum:
Ouders met baby’s hoeven de nieuwste films niet meer te missen! De bioscoopzaal is tijdens een CineMum voorstelling zo ingericht om het jou en je baby comfortabel te maken; de baby krijgt een gratis stoel, het geluid staat zachter en het licht is een beetje aan. Er is een plek om je baby te verschonen, je kunt borst- of flesvoeding geven en niemand doet moeilijk over in- en uitlopen. Je baby is de toegangskaart naar binnen, maar je mag naast je baby uiteraard ook iemand meenemen.
Verjaardagsfeestje:
Wolff organiseert kinderfeestjes, met keuze uit 3 arrangementen; basis, normaal en compleet. Je kunt kinderfeestjes alleen reserveren op vrijdag (alleen basis) zaterdag, zondag en woensdag en moet minimaal 1 week van te voren worden gereserveerd! Kinderfeestjes zijn vanaf 6 kinderen(excl. volwassenen).
Tarief:
Normaal: €9
Kinderen t/m 2 jaar gratis wanneer ze bij de ouders op schoot zitten.
Kinderen tussen 2 en 11 jaar: €7 (Alleen geldig bij Nederlands gesproken kinder- en familiefilms met een leeftijdskwalificatie onder de 12 jaar)
Cinemum:
Een kaartje voor de CineMum voorstelling kost voor jou én je baby €9
Verjaardagsfeestje:
Basis € 8.50
Normaal € 9.95
Compleet € 14.95
(deze prijzen zijn excl. 3D-toeslag/excl. 3D-bril en geldt alleen voor kinderen tot en met 11 jaar, volwassen begeleiders betalen regulier tarief)
Adres: Radboudkwartier 19 3511 CC Utrecht 030 2334400 info@wolff.nl Website:
www.wolff.nl
|
Grotere kaart weergeven |